Котельня з поліпропілену PipeLife PPR

Як і раніше, багато наших клієнтів віддають перевагу фірмовим ППР труб виробництва PipeLife PP-R, оскільки вони відрізняються простотою обслуговування і дозволяють в кілька разів швидше забезпечити підведення комунікацій, ніж при використанні традиційних комплектуючих з металу. В асортимент входять поліпропіленові зелені труби, які добре виглядатимуть в інтер’єрі, навіть якщо ви не збираєтеся їх приховувати.
Важливим плюсом є і той факт, що висококласні поліпропіленові труби – це спосіб істотно знизити втрату тепла (до 20 відсотків), а також виключити ймовірність пошкоджень внаслідок електричної корозії, яка, як відомо, виникає через блукаючих струмів. Ознайомившись з прайсом, де є вартість ППР труб, в тому числі і на поліпропіленові зелені труби, можна підібрати оптимальну конфігурацію труб з урахуванням особливостей майбутнього використання і персональних вимог. Між іншим, вироби Stabi PipeLife PP-R – ідеальний спосіб зберегти справність системи опалення та водопостачання, так як вони покриті шаром цільного алюмінію.

Слід зазначити, що вибір поліпропіленових труб надзвичайно вигідний як з матеріальної точки зору, так і щодо доставки і монтажу. При цілком прийнятну ціну, ППР труби мають тривалий терміном використання, відмінною пропускною здатністю, а також не вимагають занадто високих фінансових витрат на перевезення – їх вага майже в дев’ять разів менше, ніж у сталевих аналогів. В нашому прайсі є розцінки ППР труб, а також тришарових композитних труб Composite (Fiber) і на зелені труби ППР.
Ми є офіційним дилером одного з найбільших європейських виробників – компанії Pipe Life. Україна, її ринок, продемонстрував великий попит на продукцію цієї компанії. Це не дивно, якість для ПАЙПЛАЙФ завжди в пріоритеті, а тому цей виробник випускає лише надійне і практичне обладнання.
Крім стандартних труб і фітингів для каналізації, водопроводів і опалення, Пайп Лайф Україна пропонує матеріали та обладнання для обігріву підлоги і стін. Тепле приміщення завжди є більш комфортним і затишним, тому дані системи користуються великою популярністю останнім часом.
На нашому сайті ви знайдете все, що необхідно для водопровідної, каналізаційної або опалювальної систем, вироблених компанією Пайп Лайф. Крім того, ви можете ознайомитися з цінами в прайс-листі і з технічними характеристиками всієї продукції компанії Pipe Life.