Нові об’єкти з системою STORMBOX

Дренажні системи СТОРМБОКС ефективно замінюють такі класичні системи дренажу як: дренажні поля з перфорованих труб; дренаж за допомогою каскаду залізобетонних колодязів; щебеневі ями; дренажний тунель;
Конструкція дренажного блоку дозволяє зібрати резервуар будь-якого обсягу і розміру для різних потреб.
Незалежно від результату розрахунків, які повинні враховуватися при доборі кількості одиниць все блоки STORMBOX володіють важливими загальними особливостями: Дренажні блоки STORMBOX встановлюються швидко, за простою і зрозумілою системою. Використовуючи продукцію під цією маркою немає необхідності застосовувати складне земляне обладнання або земляну техніку, навіть якщо присутні високі грунтові води. Використання блоків допустимо як в умовах транспортної завантаженості, так і в «зеленій» зоні, що ще раз підкреслює їх універсальність. (На відміну від дренажних тунелів). Основна і важлива особливість це доступні ціни на дренажні блоки STORMBOX. Незважаючи на доступні ціни, на дренажні блоки STORMBOX, їх міцність і надійність незаперечні продукція може прослужити більше 50 років при інтенсивній експлуатації.

Від чого залежать ціни на дренажні блоки Stormbox?
Перед тим як прийняти остаточне рішення і купити дренажний блок або купити дренажний тунель, багато споживачів цікавляться фінансовою стороною даного придбання. Різниця цін в даному питанні цілком очевидна, оскільки вартість залежить від: масштабності системи (кількості блоків); вартості монтажу; складності майбутньої системи з технічної точки зору.
При виборі дренажний блок або дренажний тунель ціна відіграє важливу роль, але не остаточну.
STORMBOX ідеально підходить при експлуатації в звичайних умовах, а також у випадках, коли необхідна каналізація при високому рівні грунтових вод, тобто, коли мова йде про нестандартні технічні рішення: при відсутності міського каналізаційного колектора (або його реновації); в умовах щільної забудови і інтенсивного руху (проїжджа частина), в даному випадку, блоки мають явну перевагу перед іншими системами (такими як дренажні тунелі).
Схема роботи системи дренажних блоків STORMBOX
Принцип роботи системи STORMBOX як дренаж води після очищення в септику / станції біологічної очистки: рідина потрапляє в обладнання (септик / станція біологічного очищення); далі вода потрапляє в проміжний колодязь. Система може працювати і без нього але в цілях продовження безперебійного процесу роботи дренажу і захисту системи від попадання великих механічних частинок і предметів які не здатні переробити в обладнанні з очищення води, установка такого колодязя буде кращою; очищений стік потрапляє в дренажну систему (дренажні блоки, дренажні тунелі); дренажна система виконана з блоків повністю / частково заповнюється водою і спустошується протягом доби.
Для організації якісної і безперебійної роботи, STORMBOX, як і будь-яку дренажну систему (дренажні тунелі), необхідно перевіряти / інспектувати на предмет засміченості / справності заздалегідь організовуючи для таких цілей спеціальні ревізійні колодязі.
На відміну від всіх існуючих систем (дренажні труби, дренажні тунелі) які пропонуються на ринку в Києві дренажний блок STORMBOX можливо повністю очистити від засмічень без вилучення дренажу з грунту не порушуючи ландшафтний дизайн через роки експлуатації.

Отже, процес монтажу STORMBOX не вимагає додаткових знань і використання великогабаритної техніки: організація каналізаційної / дренажної системи залежить лише від Ваших переваг.
Основна і важлива особливість це доступні ціни на монтаж дренажних блоків STORMBOX. (Ціна монтажу на дренажні тунелі і дренажні труби при рівних умовах значно вище).