Відвідування заводу Superlit (Стамбул)

Співробітники нашої компанії  відвідали найстаріше але суперсучасне підприємство з виробництва склопластикових труб в Стамбулі – Superlit.

Компанія Superlit одна з не багатьох в світі, хто при виробництві склопластикових труб використовує технології методів безперервної намотування скловолокна і відцентрового лиття. Superlit виробляє труби армовані з скловолокном і фасонні частини для водопроводу питної води, іригації, каналізації, станцій водоочищення і підводних проектів. Діаметри від 300 мм до 4000 мм, PN – 1-40 бар. Компанія SUPERLİT Boru Sanayi A.Ş. була заснована в 1961 році і грає важливу роль в комерційному і промислової життя Туреччини. SUPERLİT є однією з відомих компаній, що займаються виробництвом та постачанням труб і фітингів на ринку Туреччини і на світовий ринок.

SUPERLİT, володіючи великим експортним потенціалом поставок на зарубіжні ринки, підтвердив свою репутацію постачальника якісної і різноманітної продукції і продовжує працювати в цьому напрямку.

Починаючи з 1977 компанія SUPERLİT поставляє свою продукцію на світовий ринок, в основному на Близький Схід, в країни Північної Африки і європейські країни. З початку 2000 – х SUPERLİT працює в Україні (Київ та інші міста).

Труби SUPERLİT використовуються в Абу-Дабі (ОАЕ), Австралії, Австрії, Азербайджані, Бахрейні, Болгарії, Хорватії, на Кіпрі, в Чехії, Єгипті, Ефіопії, у Франції, Німеччині, Греції, Ірані, Іраку, Італії, Йорданії, Казахстані, Лівані, Лівії, Македонії, Мавританії, Мальті, Монако, Нідерландах, Нігерії, Омані, Румунії, Російської Федерації, Саудівської Аравії, Сербії, Словаччини, Сомалі, Шрі-Ланці, Судані, Іспанії, Сирії, Танзанії, Туркменістані, Україні, Узбекистані, Ємені, постійно полягають все нові експортні контракти на поставки і монтаж.