Проектування і монтаж енергозберігаючої системи

Продукція нашої компанії (труби pert 10 mm для водяного опалення і охолодження стін)  застосовуються в проектуванні і будівництві Енергоавтономний будинків нового покоління, котрі мають потреби в підключенні до мереж.

Проектування і монтаж теплової енергозберігаючої системи будівель – революційна багатофункціональна технологія, яка поєднує в собі активну систему теплової ізоляції будинку, систему опалення стін (взимку) і систему охолодження стін (влітку).

Дана система захищає будівлі від ураження стін грибками, повністю усуває дифузію вологи крізь стіни, температурних деформацій стін і матеріалів теплоізоляції.
На сьогодні це найефективніша в світі технологія енергопостачання будівель тепловою енергією, з можливістю використання низькотемпературних енергоносіїв.

Деякі результати застосування системи:
– Кардинальна зміна теплової динаміки будівель, споруд.
– Зменшення теплових втрат будівлі в 4-6 разів.
– Зменшення температурно-деформаційних навантажень на конструктивні елементи будівель.
– Зменшення температурних і атмосферних деформацій елементів утеплення.
– Збільшення терміну експлуатації будівлі.
– Збільшення терміну експлуатації елементів утеплення (з 5-15 років, в залежності від матеріалу утеплення, до 30-50 років).
– Усувається проблема дифузії вологи в стінах.
– Убирається проблема появи грибків між стінами і звичайними в утепленні матеріалами.
– Стабілізація і оздоровлення мікроклімату всередині приміщень, як наслідок – відсутність руйнування імунної системи людини.
– Може використовуватися як зовнішня система пожежогасіння.
– Використовуються низькотемпературні енергоносії.
– Виключно зовнішній монтаж теплих стін, не обмежує функціональну експлуатацію будівель.
Витрати енергоресурсів і теплової енергії зменшуються при використанні будь-якої існуючої системою опалення і з різними видами енергії: газове, електричне або теплові насоси.
Технологія повністю розроблена і створена в Україні.