В Україні галузь тваринництва крокує вперед

В Україні галузь тваринництва крокує вперед, активно демонструючи серйозні зрушення і успішні рішення виробництва. Можна припустити, що попередні складні роки вплинули на фермерів-тваринників, яким, на жаль, довелося пройти серйозні випробування на стійкість і зрілість в кризових умовах.
Різнобічність і технічне вдосконалення виробничих процесів, розуміння птахівництва і тваринництва як бізнесу – змушує фермерів більше звертати увагу на проекти по влаштуванню інженерних мереж (в тому числі на якісні дренажні і каналізаційні системи) як комплексний захід. Сучасне аграрне виробництво в тваринництві вимагає від фермерів ретельно обміркувати і економічно обгрунтувати напрям господарювання та технологічний підхід до справи.
З одного боку, досить високі ризики в тваринництві та птахівництві стимулюють учасників виробничого процесу до пошуку нових знань і підходів, а з іншого – відчутний попит на якісне м’ясо і молоко вселяють оптимізм на позитивну динаміку розвитку тваринництва, його перспективи і прибутковість.
Останнім часом почастішали запити на дренажні і каналізаційні труби і колодязі з боку птахофабрик і свиноферм. Позитив спостерігається в тому, що в тваринництві розвиток інженерії, утримання та розведення птиці, свиней, м’ясних і молочних продуктів активно прогресують. У той же час зростає професійний рівень фермерів, які вимагають більш досконалих рішень і підходів до господарювання, здатних забезпечити прибутковість тваринництва.

Протягом останніх років, ті, хто був зайнятий вирощуванням птиці повинні були ретельно дотримуватися рекомендацій по правильному утриманню птахів, виконувати всі ветеринарно-санітарні та інші технологічні вимоги: режим як вологості так і температури, вентиляції та освітлення, годування і напування, контроль за якістю корму і води і ще багато іншого. І на кожному етапі постало питання про якісні інженерні мережі. І в таких випадках продукція компанії PipeLife задовольняла потреби фермерів в різних сільськогосподарських напрямках.

Заходи по влаштуванню інженерних мереж передбачають: облаштування промислової каналізації, очисних споруд, самопливної каналізації для транспортування очищених стоків виробництва в міську каналізаційну мережу.
Україна має одні з найбільш сприятливих агрокліматичних умов в світі для розвитку агропромислового комплексу, як у сфері рослинництва, так і в сфері тваринництва. Особливе місце в сфері тваринництва займає галузь птахівництва.
У порівнянні з країнами СНД, Польщею, Чехією, Румунією та іншими сусідами, країна має кращі складові для розвитку птахівництва. Це один з ключових чинників перспективності розвитку галузі птахівництва в Україні.
Особливістю галузі є обмеження територіального розташування виробництва м’яса птиці і яєць, висока біологічна скоростиглість птиці і швидке відтворення. Ці фактори мають велике значення для ритмічних поставок продукції в великі міста, промислові центри і курортні зони.
Птахівництво ефективно реагує на розвиток виробництва і відноситься до числа галузей, які мають можливість здійснювати розширене відтворення за рахунок впровадження прогресивних технологій, використання інновацій та випуску конкурентоспроможної продукції.