Водопідготовка з трубами ППР PpeLife

Чиста вода з кожним роком стає проблемою і це відчувається все гостріше і гостріше, змушуючи фахівців шукати все більш ефективні способи її вирішення. І хоча в містах цим питанням займаються місцеві міські служби, то господарям заміських будинків необхідно самостійно стежити за якістю споживаної води.
На превеликий жаль результати лабораторних аналізів якості води зазвичай залишають бажати кращого. Зазвичай в прибудинкових джерелах присутні небезпечні домішки і різні шкідливі речовини.
Крім очевидної шкоди для здоров’я людини, брудна вода завдає істотної шкоди і всьому домашньому господарству. Зношується побутова техніка (пральних машин, водяних котлів і інше), страждає керамічне покриття сантехніки.
Водопідготовка для будинків заміського типу і житлових комплексів практично завжди пов’язана з обробкою води міського водопроводу.
Системи водопідготовки – це комплекс спеціальних заходів з професійного підбору, монтажу та обслуговування фільтрів і супутніх їм інженерних рішень, які очищають і готують воду для побутового (питного) або технічного використання.
При монтажі систем водопідготовки найчастіше використовуються поліпропіленові труби під пайку. Простота монтажу та обслуговування зробили цей вид водопроводу дуже популярним серед професіоналів і звичайних споживачів. Наша компанія багато років на ринку пропонує ППР труби торгової марки Pipe-Life (Пайп-Лайф), вироблені під брендом Green Life.

Труба поліпропіленова Pipe-Life застосовується в системах гарячого і холодного водопостачання, водопідготовки в житлових, адміністративних і прoмишленних будівлях, при прокладці технологічних трубопроводів, які транспортують речовини до яких поліпропілен цілком хімічно стійкий.
Дана труба в Україні зарекомендувала себе з найкращої сторони, і монтажними компаніями активно застосовуються при будівництві систем водопостачання в Києві та інших містах, має всю дозвільну документацію, сертифікати якості та гігієну. Колір труби зелений і білий. Спосіб монтажу розтрубний і здійснюється шляхом пайки за допомогою спеціального зварювального апарату для поліпропіленових труб.
Якщо порівнювати їх з традиційними металевими трубами, то вони демонструють дуже низьку гучність при проходженні по ним рідин. Поліпропілен Пайп-Лайф забезпечує звукоізоляцію всіх елементів системи, практично припиняє передачу шуму при протіканні води не посередньо на ділянки, які примикають до трубопроводу. Відрізняються високою герметичністю (не пропускають пар і газ), не проводять електрику і світло. Чи не піддаються механічним пошкодженням і корозії.