Презентація торгової марки Jentro (Бельгія)

28 листопада 2014 року в Будинку художника відбулася презентація торгової марки Jentro (Бельгія), яку відвідало багато фахівців – проектантів, будівельників і монтажників. А фестиваль Бельгійського пива і безліч різних страв створили приголомшливу атмосферу. Ця подія зумовило появу і становлення виробника Heat-Pex. Співпраця з Golan Plastic Products в системі Jentro показало, що ринок готовий до якісної бренду з вітчизняними корінням.

До уваги відвідувачів була представлена ​​не тільки система з натяжною гільзою, а так само Труба для теплої підлоги Jentro (PEX-а). Матеріал, що використовується при виробництві труби для теплої підлоги – зшитий поліетилен підвищеної міцності. Така міцність досягається завдяки тому, що під час процесу зшивання під дією високої температури і тиску відбувається утворення нових надстійких поперечних зв’язків.

Особливості технології виробництва труби Jentro PEX-A: процес зшивання відбувається при формуванні труби в спеціальному апараті – екструдері. Дана технологія забезпечує рівномірні (по всій поверхні стіни) поперечні зв’язку, навіть при виробництві тонкостінних труб.
Різнорідні молекули поліетилену при зшивання з’єднуються і утворюють однорідні тривимірні структури. При цьому і без того чудові властивості поліетилену отримують додаткові вдосконалені робочі характеристики.
Інша особливість труби Jentro для теплої підлоги – інноваційний кисневий бар’єр, який за своїми показниками задовольняє потреби, встановлені міжнародними стандартами. Виготовляється бар’єр з найкращого захисного полімеру – етілвінілового спирту.
Кисневий бар’єр не розчиняється у воді, прекрасно витримує будь-атмосферний вплив, а також збільшує показники міцності і стійкості труби для «теплої підлоги» Jentro PEX-А.
Шар спеціального клею, що наноситься між бар’єром і основною трубою, додає міцності.
Переваги труби Jentro PEX-A:
Технологія зшивання поліетилену дозволяє значно поліпшити характеристики труби. Фахівці часто рекомендують купити трубу Jentro для облаштування «теплої підлоги», при цьому вказують на такі переваги: ​​довговічність, навіть в умовах експлуатації при температурах вище робочої;
співвідношення стійкості до тиску і гнучкості труби;
збереження форми труби Jentro, стійкість до утворення тріщин;
зносостійкість і ударостійкість; виключена можливість псування матеріалу;
тепла підлога Jentro володіє «ефектом пам’яті» і може відновлювати первісну форму після згинання; довгострокова експлуатація, в трубі не утворюються вапняні відкладення.
Труби Jentro стійкі і до корозії, і до хімічних реакцій. Необхідно також відзначити, що матеріали, що застосовуються при їх виробництві, не містять важких металів.
Труби для теплої підлоги Jentro мають термін експлуатації – більше 50 років. Приблизно стільки ж, як і термін експлуатації всього будинку. Це оптимальний варіант по відношенню ціни, якості та надійності.

Обігрів будівель через систему «тепла підлога» має переваги в порівнянні з традиційними методами, які передбачають використання величезних опалювальних пристроїв (радіатори і т.д.). Серед основних переваг слід відзначити наступні: розподіл тепла сприяє формуванню в приміщенні комфортного мікроклімату; демонтажу опалювальних приладів, приміщення стає просторіше, а вільний простір можна використовувати з максимальною користю;
найбільш висока температура в приміщенні тримається на рівні 20-50 см від підлоги (що краще з точки зору фізіології), загальну температуру можна знизити на 2 ° С, а це дає значну економію енергії (15-45%).
При експлуатації, водяна тепла підлога ідеально поєднується з конденсаційними котлами і тепловими насосами. Температура подачі в систему теплої підлоги дорівнює 40-45 ° С, що відповідає режиму конденсації і дозволяє отримати коефіцієнт використання палива котла на рівні 110%.
Додаткові рядки:
Максимальна робоча температура – 95 С.
Робочий тиск – 6 бар
Щільність – 938 кг / 3
Коефіцієнт теплопровідності – 0,38 Вт / мºС
Коефіцієнт гладкості – 0,01 мм