Дренажний блок, або дренажний тунель?

Дренажні блоки Stormbox в нашій країні часто порівнюють з дренажними тунелями. Принципи роботи цих унікальних систем дуже схожі. І дренажний блок (модуль), і дренажний тунель  приймають пікове (залпове) скидання, а вже потім очищена вода потрапляє в грунт через спеціальні отвори.

І дренажний блок  і дренажний тунель   – це відмінний замінник дренажних полів, бетонних кілець і щебеневих ям.

Якій системі віддати перевагу, що вибрати? Дренажний блок, або дренажний тунель? Давайте розберемося!

Дренажний блок Stormbox: Довжина – 1200 мм;  Ширина – 600 мм; Висота –  300 мм;  Об’єм (л) – 216; Матеріал – поліпропілен; Вага –  8 кг; Можливість приєднати трубу – 110, 160, 200, 300, 500 мм;  Можливість укладання один на одного в глибину – є; Використання під автомобілем – легковий, вантажний.

Дренажний тунель (традиційний, представлений на ринку України): Довжина – 1200 мм; Ширина – 800 мм; Висота – 510 мм; Матеріал – поліпропілен; Вага – 11 кг; Можливість приєднати трубу – 110, 150,200,300 мм;  Можливість укладання один на одного в глибину – нема; Використання під автомобілем – легковий, вантажний.

Як ми бачимо, і дренажні тунелі  і дренажні блоки не мають особливої принципової різниці, і відрізняються лише формою і розмірами.

Ці системи добре функціонують в приватному будівництві, але якщо мова піде про промислових об’єктах, то укладання один на одного дає економію площі, що буває дуже важливо в деяких випадках.