Загальний розділ

Компанія ТД PRIBALTIKA є офіційним дилером торгової марки HEAT-PEX в Украине. Виробництво труб Heat-Pex здійснюється на заводі Golan Plastic Product (Ізраїль). Це потужне та складне виробництво, керівництво якого довго шукало надійного партнера, який зміг би реалізувати ідею по створенню необхідної продукції: високоякісної, відповідаючої всім міжнародним стандартам.

На початку 2015 року у найкоротші строки було налагоджено виробництво латунних фітингів та арматури Heatpex на території України з використанням надсучасного обладнання та залученням найкращих спеціалістів з металообробки і металофізики України, які пройшли додаткове  навчання на потужностях заводу  Bugatti Valvosanitaria (Італія)  під пильним керівництвом інжеренів і технологів.

Для того, щоб переконатися у якості комплектуючих, Golan Plastic провів в своїй лабораторії тест «5000 циклів» під час якого система Heat-PEX (фітинги+труби Heatpex) піддалась безперервним екстримальним змінам тиску і  температури протягом 5000 разів.  

По закінченню випробувань  система HeatPex отримала від спеціалістів лабораторії  схвальний висновок і найвищі оцінки. З моменту появи Heatpex в  Україні, жоден з конкурентів не зміг надати вітчизняному споживачу аналогу по кількості переваг.

Віднині тепло- та  водопостачанням можна забезпечити житлові та виробничі будівлі сучасними побутовими умовами.

Pipe-life

Короткий опис

Докладно