Семінар для монтажників в офісі компанії ТД “Акваматіка”

У п’ятницю 03 лютого 2017 року представником компанії HEAT-PEX було проведено семінар для монтажників в офісі нашій компанії. На семінарі монтажники детально ознайомились з системою HEAT-PEX, особливостями монтажу,а також спробували змонтувати систему.

Ось вже 2 роки ринок внутрішніх мереж опалення та водопроводу потрясла торгова марка HeatPex. Це дійсно унікальна подія. За останні 15 років ринок був переповнений Європейськими брендами Rehau, KAN term, Uponor, TICI. За ці роки кожен виробник зайняв свою нішу і склалося враження, що в цей стрункий ряд вже неможливо втиснутися. Але виявилося що це не так. Радує, що монополію Європейських виробників порушує виробник Український – Heat-Pex. Це, звичайно, багатьох здивувало. Але Український споживач, в більшості своїй, поставився до цієї новини скептично – хіба може Український виробник скласти гідну конкуренцію світовим брендам, які мають твердий імідж в Україні та в Європі? І, звичайно ж, багато хто очікував щось низькоякісне, маленьким асортиментом, з дешевої і самій доступній сировини. Але ні! Виробнича компанія Хіт-Пекс відразу взяла курс на високі стандарти.

Отже, труба. Це не горезвісний Pex-B або Pert, які під силу робити навіть самим непривабливим підприємствам, і навіть не Pex-C. Це, поки, неперевершений Pеx-A. Виробляється він за замовленням торгової марки Хіт Пекс в Ізраїлі, в одному з найбільших світових виробничих підприємствах – Golan Plastic Products.

Ну і звичайно – комплектуючі Heat Pex. Тут ще цікавіше. Вони виробляються безпосередньо в Україні, в Харківській області. Це гаряче штампування з наступною обробкою на сучасних верстатах з ЧПУ. Виробляються комплектуючі з латуні, з 62% вмістом міді. Ось чого не очікували конкуренти, так це такого системного та грунтовного підходу! Далі – більше. Все це закріпилося якістю виконання кожної деталі Heat Pex, з тривалою гарантією, повноцінною страховкою і сертифікатами якості (в т.ч. ISO 9001).

Це ще один привід пишатися нашою країною і підприємницьким духом. А можна не тільки пишатися, а й застосовувати HeatPex в роботі; насолоджуватися високою якістю, зручністю і легкістю монтажу, а також відгуками вдячних клієнтів.