Семінар для монтажників за системою HEAT-PEX

3 лютого в офісі нашої компанії, за адресою м.Київ, вул. Святошинська 23, пройшов семінар! Учасники дізналися про особливості монтажу труб і фітингів HEATPEX, а також прослухали оглядову лекцію про системах “тепла підлога” і “теплі стіни” PipeLife.

Ось уже 2 роки ринок внутрішніх мереж опалення та водопроводу покарять торгова марка HeatPex. Це дійсно унікальна подія. За останні 15 років ринок був переповнений Європейськими брендами   Rehau,  KAN term, Uponor, TICI. За ці роки кожен виробник зайняв свою нішу, і склалося враження, що в цей стрункий ряд вже неможливо втиснутися. Але виявилося що це не так.

Радує, що монополію Європейських виробників порушує виробник Український – Heat-Pex. Це, звичайно, багатьох здивувало. Але Український споживач, в більшості своїй, поставився до цієї новини скептично – хіба може Український виробник скласти гідну конкуренцію світовим брендам, які мають твердий імідж в Україні та в Європі? І, звичайно ж, багато хто очікував щось низькоякісне, c маленьким асортиментом, з дешевого і самого доступного сировини. Але немає! Виробнича компанія Хіт-Пекс відразу взяла курс на високі стандарти.

Отже, труба. Це не горезвісний Pex-B або Pert, які під силу проводити навіть самим не привабливим підприємствам, і навіть не Pex-C. Це, поки, неперевершений Pеx-A. Проводиться він за замовленням торгової марки Хіт Пекс в Ізраїлі (16 мм, 20 мм, 25 мм, 32 мм), в одному з найбільших світових виробничих підприємствах – Golan Plastic Products.

Ну і звичайно – фітинги Heat Pex. Тут ще цікавіше. Вони виробляються безпосередньо в Україні, в Харківській області. Це гаряче штампування з наступною обробкою на сучасних верстатах з ЧПУ. Виробляються комплектуючі з латуні, з 62% вмістом міді. Ось чого не очікували конкуренти, так це такого системного та грунтовного підходу! Дальше більше. Все це закріпилося якістю виконання  кожної деталі  Heat Pex (коліна, трійники, гільзи, муфти та ін.) З тривалою гарантією, повноцінної страховкою і сертифікатами якості (в т.ч. ISO 9001).

Це ще один привід пишатися нашою країною і підприємницьким духом. А можна не тільки пишатися, а й застосовувати HeatPex в роботі; насолоджуватися високою якістю, зручністю і легкістю монтажу, а так же відгуками вдячних клієнтів.