Дренажні блоки після ЛОС (м.Київ, Україна)

Наша компанія просуваючи Дренажні Блоки та дренажні труби, співпрацює з основними виробниками Станцій Біологічної очистки в Україні. Дані станції мають ще найменування Біосептік, Очисні споруди, Септики та ін.

Як би не називалося подібні конструкції, вони мають одну мету – очистити госп-побутову каналізацію з приватного будинку, медичного закладу, заправки, готелі та ін.

Як відбувається сам процес очищення? Стічні води з дому (кухні, санвузлів і інших точок) самопливом потрапляють в Біосептік і там в першу чергу проходять механічну очистку від жирів, сміття і твердих речовин. Потім до цього процесу додається біологічна очистка за руйнування органічних сполук. Далі вже безпосередньо умовно чиста вода виходить з септика і потрапляє в дренаж.

Ось тут і необхідні наші Дренажні блоки. Вони приймають цю чисту воду в себе, а потім утилізують її в грунт або щебінь. Унікальна конструкція дозволяє витримувати великі навантаження, вбирати великий об’єм води і якісно і швидко виводити її через нижні і бічні отвори.

Технічні характеристики:
Основна функція системи Stormbox – відведення дощової води з твердих поверхонь, а саме, тимчасове накопичення дощової води в місцях їх утворення, з наступним поверненням їх в природну середу.
Відведення дощової води здійснюється шляхом фільтрації відповідно до норм і регламентами в області управління водопостачанням і каналізацією.

Система дренажних блоків і тунелів використовується для зливу або зберігання дощової води, що скидається з парковок, дахів будівель, вулиць та інших твердих поверхонь. Компоненти системи тунелів і блоків можуть бути встановлені в місцях, завантажених пішохідним і автомобільним рухом легкових і вантажних автомобілів.

Кількість ящиків, які використовуються в проектованому резервуарі, залежить від таких факторів, як:
Розмір поверхні збору дощу.
Грунти та умови і розташування будівель на ділянці.
Інтенсивність дощу в даному районі.
Тривалість і частота опадів.

Спосіб застосування:

Дренажні ящики реалізують рішення в області відведення і зберігання дощової води в будівельних і промислових зонах, під спеціальними поверхнями, такими як паркування, дороги і велосипедні доріжки.

РЕГУЛЮВАННЯ ПОТОКУ ВОДИ – система, побудована з дренажних боксів і тунелів, може регулювати слив утримуваної води. Вода, зібрана під час дощу, нерівномірно надходить в резервуар, контролюється і входить в систему відведення дощової води в певних кількостях і в певних одиницях часу.

ЗБЕРІГАННЯ дощової води – резервуар, зроблений з дренажних ящиків, здатний приймати і зберігати дощову воду. Ця функція виконується шляхом обгортання резервуара геомембрану і геотекстилем, що забезпечує герметичне утримання води.

Дренажні блоки і тунелі в Україні представлені декількома виробниками мають модулі і ящики для дренажу (Graf, Wavin, Rehau та ін).

Переваги інфільтраційних боксів Stormbox:

Для навколишнього середовища – захист ресурсів підземних вод і запобігання висихання ґрунту.
Зниження витрат, пов’язаних з ростом цін на очистку стічних вод.
Велика поверхня перфорації, більше ніж у дренажних труб, перфорованих по всьому колу.
Наявність повної і докладної інструкції, підготовленої для самостійної збірки, завдяки якій установку можна виконати своїми силами.
Блоки можуть бути зібрані в будь-яких комбінаціях на підставі виконаних проектних розрахунків.

Система може бути встановлена ​​на ділянках з інтенсивним рухом транспорту.

Мінімальна глибина рухомого грунту 0,4 м і максимальна глибина фундаменту 3,0 м.

Утримання дощової води – резервуар, побудований з ящиків, може приймати і зберігати дощову воду.
Компоненти системи дренажних тунелів і блоків можуть бути встановлені в місцях, завантажених пішохідним і автомобільним рухом легкових і вантажних автомобілів.

У нашій компанії (м.Київ) ви можете купити за доступною ціною дренажні труби 50мм, 80мм, 100мм, 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 300мм і 315мм, в містах Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Кам’янське, Кропивницький, Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Луцьк, Краматорськ, Бахмут, Мелітополь, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Бердянськ, Ужгород, Павлоград , Лисичанськ, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Горішні Плавні. Здійснюємо доставку по всій Україні.