ДРЕНАЖНІ БЛОКИ STORMBOX МОНТАЖ

Управління стоком дощових вод шляхом:
Обмеження і відведення дощового потоку;
Наданням тимчасового сховища з подальшою інфільтрацією (вбиранням) в грунт при використанні геомембрани;
Наданням довгострокового сховища з можливістю подальшого використання складованої води (наприклад для поливу).
Дощова вода збирається з будь-яких поверхонь на територіях, де існує проблема швидкого водовідведення, а так само немає можливості підключення до колектора або відведення води будь-яким іншим методом:
дахи; паркінги; Вулиці та дороги; Зони відпочинку; Спортивні споруди; Сільське господарство; Об’єкти міської інфраструктури і т.д.
Система STORMBOX має наступні переваги:
Значне скорочення витрат при відведенні дощових вод; Економія коштів і водних ресурсів в разі роботи системи в режимі складування і використання води для поливу; Володіє найбільшою стійкістю до горизонтальних навантаженнями в порівнянні з аналогами; Є кращим продуктом на ринку в плані співвідношення ваги і можливості опору навантаженням; Високий обсяг поглинання води 206л; Обсяг складування 95,5%; Висока активна поверхня отворів більше 50%; Можливість приєднання трубопроводів Ø110, (125), 160, 200 і 250 мм; Велика кількість наскрізних отворів в бічних і верхніх стінках; Можливість перетину на навпіл і збірки паралельно-послідовним методом; Вага всього 8 кг; Легкий монтаж; Чи не найбільша висота робить можливим монтаж при високому рівні грунтових вод; Горизонтальний і вертикальний дренаж.

НАША СТРАНИЦА В FACEBOOK

Ємність ящиків: Обсяг скриньки становить 216 дм3; Обсяг складування 95,5%; Поглинання води нетто 206,5 дм3.
Стійкість до навантажень: Навантаження при русі вантажного автотранспорту; Мінімальна глибина залягання під дорогою 0,8 м, поза дороги 0,4 м; Максимальна кількість шарів ящиків при русі вантажівок – 6 шт. (1,8 м), для легкових авто 10 шт. (3 м); Максимальна глибина залягання системи: 6,0 м.
Краї вертикальних укріплень з’єднуються скобами з отворами в середньому ярусі, завдяки цьому всієї конструкції гарантована особлива стійкість до пересування. Конструкція ящиків робить можливим відхід від будови високою вертикального укладання шеренгою, яка занадто схильна до вертикальним відхиленням.

Підбір системи дренажних ящиків STORMBOX робиться виходячи з можливої ​​інтенсивності дощів для кожного регіону.

Збірно-інфільтрірующая система повинна мати відповідну ємність збору і утримувати воду до закінчення інфільтрації води в ґрунті. Найчастіше для відводу води з дорожнього ділянки як мірило використовують 15-ти хвилинний дощ.

Також для вимірювань необхідно знати:
Тип і величину поверхні відводу води; Тип грунту, що має встановлений коефіцієнт фільтрації; Первісну глибину ями, глибину установки.
УВАГА: При вимірі ящиків слід брати до уваги опади від 15 хв. до 120 (360) хв., для яких необхідна тривалість є найбільшою.
Слід викопати яму шириною мінімум на 40-50 см більше, ніж модуль ящиків.
Слід прибрати з дна залишилися камені і вирівняти підставу (підсипку) з гравію хв. 10-15 см. Дно викладають геоволокном, а потім монтують ящики.
Після того, як ящики «обгортають» геоволокном, бічне простір заповнюють піщаним ґрунтом, гравієм, а в грунтах (слабо пропускаються) обсипанням гравію з метою збільшення утримування і швидкості інфільтрації. Ящики загортаються в геоволокно з запасом 0,15 м-0,5 м.
Параметри монтажу під дорожнім покриттям при інтенсивному русі транспорту:
мінімальний рівень грунту над дренажними ящиками: 0,8 м; рівень щільності ґрунту навколо ящиків: хв. 95% ZMP; максимальну кількість ярусів ящиків: 6 для інтенсивного руху вантажівок (висота ящиків макс. 2 м), 10 при інтенсивному руху легкових автомобілів (висота ящиків макс. 3 м).

Параметри монтажу в зелених насадженнях:
мінімальний рівень грунту над дренажними ящиками: 0,4 м; рівень щільності ґрунту навколо ящиків: хв. 85% ZMP; максимальну кількість ярусів ящиків: 10 (висота ящиків макс. 3 м).
З метою підключення до бічних стінок за допомогою гладкого кінця труби PVC-U, PP-B dn 110, 160 мм, потрібно вийняти поліпропіленові ущільнення, що знаходяться в отворах входу. Після «обмотування» ящиків геоволокном і вирізання відповідного по діаметру отвору, слід вставити трубу PVC-U, PP-B на довжину близько 20 см. Необхідно звернути особливу увагу на герметичність з’єднання, щоб не допустити можливість потрапляння грунту всередину ящиків.