Труби з шітим поліетиленом Pex A (ПОДАРУНКИ)

У продовженні цієї осені всім покупцям системи HEAT-PEX від компанії ПРИБАЛТИКА надається в подарунок брендові ФУТБОЛКИ (а так само інша сувенірна продукція).

В акції беруть участь будівельні компанії і монтажні бригади.

Нагадуємо що асортимент ХІТПЕКС в цьому році розширився і з’явилася нова система труб і фітингів FAST & EASY. 

Монтаж проводиться спрощеним способом в одну дію.

Труби, традиційно, зроблені з матеріалу PEX-A, а фітинги латунні.

В офісі нашої компанії, в Києві, на вулиці Святошинській 23 ви можете ознайомиться з усіма системами HeatPex, спробувати зробити монтаж, отримати зразки або купити матеріал.

Ну і звичайно забрати ПОДАРКІ.

Універсальная система багатошарових композитних труб для питної води і опалення від компанії ТД Прибалтика, Київ вул. Святошинська 23.

Пітьевая вода

Гігіенічность, довговічність і простота установки: система труби з шітим поліетиленом Pex-A HEAT-PEX – це надійне рішення для систем питного водопостачання та отопленія.

Соедіненія радіатораІ нижнє підключення радіаторів і бічне – з HEAT-PEX ви завжди знайдете правильне решеніе. Сістема труби з шітим поліетиленом Pex-A HEAT-PEX – компактне, універсальне і інноваційне рішення для квартир, котеджів і домов.

Преімущества:

Доступна ціна; Швидка і проста система монтажу; ніякої електрики на місці, ніякого безладу; Без ущільнювального гумового кільця; система відразу здатна витримувати навантаження і давленіе.Нет необхідності в постійному видаленні задирок або калібрування навіть перед випробуванням під тиском, досить простого візуального огляду, щоб переконатися в правильності соедіненія.

Гігіеніческая технологія питної води

Безопасная і якісна вода – найважливіший ресурс. Ця риса не може знижуватися через неправильний вибір матеріалу. Тому забезпечення якості води до останньої точки відбору потребує максимальної обережності – від планування до реалізації відповідно до гігієнічних стандартамі.Гладкіе поверхні HEAT-PEX (Київ) запобігають утворенню відкладень в трубі. Внутрішні контури фітингів оптимізовані гідравлічно і мають дуже низьку втрату давленія. Все матеріали проходять суворі перевірки і мають європейські і вітчизняні сертифікати для використання з питною водой. HEAT-PEX вже заробив відмінну репутацію в Києві і Україні. Вона була зароблена за рахунок забезпечення будівельних об’єктів (висотне будівництво, котеджі та ін.) Високоякісною продукцією.

Ми прагнемо підтримувати заданий рівень і в дальнейшем.В даний час системи теплих підлог з шитого поліетилену Pex-A HEAT-PEX (купити можна в г. Киев) забезпечують економічний комфорт і безпеку в самих різних об’єктах, включаючи офіси, квартири, гуртожитки для студентів , лікарні і школи.Где б ви не встановлювали його, обрана вами система адаптована до приміщення і його мешканцям.

Тепла підлога HEAT-PEX так само забезпечує необхідну кількість тепла в потрібному місці в потрібний время.

Преімущества перед традиційними радіаторними системами:

Рівномірний поширення тепла забезпечує високий рівень комфорту; Зниження вимог до казанів і витрачений даремно тепло зазвичай дозволяє заощадити 15% витрат на паливо; Зниження витрат на обслуговування системи – тільки обслуговування котлів та насосів; Необмежені поверхні стін, що забезпечують свободу в дизайні; Немає небезпечних гарячих поверхонь; Сумісність з поновлюваними джерелами енергії; Промислове опалення бетонну плиту монтуються промислові системи теплої підлоги. Сама труба кріпиться на арматурної сітці всередині плити.

В системі використовується маса структурної плити для зберігання і розподілу тепла по будинку, забезпечення тепла взимку і охолодження влітку, а також наступних переваг:

Єдиний температурний профіль в приміщенні; Тепла поверхню підлоги (швидке висихання); Низьке розсіювання пилу; Низька швидкість повітря (оскільки зводить до мінімуму необхідність в конвекційному обігріві приміщення); Більш низькі експлуатаційні витрати; Немає витрат на обслуговування; Система гнучких труб з шітим поліетиленом HEAT-PEX PEX-А розроблена для бездоганної роботи, є ідеальним рішенням для безпечних систем питного водопостачання та опалення: вони нагрівають підлогу , стелю та стени.

Труби HEAT-PEX PE-Xa – це доступна ціна, високоякісні пластикові труби, що відповідають всім вимогам, що пред’являються до систем водопостачання і опалення.

Без смаку, запаху, важких металів або небезпечних речовин, шкідливих для питної води.

В нашої компанії (м.Київ) ви можете купити за доступною ціною HEAT-PEX PE-Xa в містах Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь , Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Кам’янське, Кропивницький, Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Луцьк, Краматорськ, Бахмут, Мелітополь, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Бердянськ, Ужгород , Павлоград, Лисичанськ, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Горішні Плавні.