ФУТБОЛКИ і ІНШІ СУВЕНІРИ при КУПІВЛІ ХІТПЕКС

В цьому році продовжується роздача подарунків і сувенірів нашим покупцям.

Футболки, блокноти, ручки та календарі, а так само каталоги і буклети гарантовано отримають покупці

продукції Heat-Pex.

Нагадуємо що знижки і умови поставки обговорюються індивідуально з кожним покупцем.

І так само не забувайте що ХітПекс це якісна труба Європейського виробництва з шітим поліетиленом Pex-A

діаметром 16мм, 20мм, 25мм і 32мм.

А так же великий набір фітингів з латуні і ppsu (трійники, коліна, муфти, переходи на різьбу, гільзи та ін.).

Застосовується дана система вже активно в висотному будівництві в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові, Чернігові та в  інших містах України.

Втрати тепла у будівлях (Heat – Pex; Київ, вулиця Святошинська 23).

Перед проектуванням системи променевого опалювання трубою зшитий поліетилен Pex – A проектувальникові необхідно розрахувати тепловтрати будівлі. Виконується розрахунок тепловтрат, виходячи з розрахункових зовнішніх температур і з урахуванням втрати тепла через усі зовнішні будівельні панелі (наприклад: стіни, стелі, підлога, вікна і двері) і зміни повітря, пов’язані з інфільтрацією повітря і механічною вентиляцією.

В деяких випадках втрата тепла через внутрішні будівельні панелі також розраховуються, наприклад, де температура істотно розрізняється між сусідніми кімнатами. При проектуванні будівлі при променевому опалюванні особливу увагу слід приділяти випромінюванню самої панелі, оскільки тепло, що втрачається через теплу підлогу, може бути вище, ніж втрати тепла через неопалювану підлогу.

Розрахунки теплових навантажень де використовується зшитий поліетилен з натяжною гільзою Pex – a, Pex – c і Pex – b (16мм, 20мм, 25мм, 32мм, коліна, трійники, муфти, гільзи ЛАТУНЬ, PPSU) зазвичай засновані на розрахункових температурах вуличного повітря в цьому місці розташування проекту і не припускають інших джерел тепла, наприклад, сонячної енергії, тепла від людей, машин, комп’ютерів. Це призводить до того, що система опалювання має правильні характеристики для найгірших умов без штучних джерел припливу тепла.

До житлових, комерційних, промислових і муніципальних об’єктів застосовуються різні методи розрахунку теплового навантаження.

Детальні розрахунки тепловтрат труб (зшитий поліетилен з натяжною гільзою Pex – a, Pex – c, Pex – b) повинні виконуватися як можна точніше.

Необхідно точно визначити розміри усіх компонентів системи – джерела тепла, розподільних труб, колекторів, клапанів, циркуляційних насосів, розширювальних баків і інші гідравлічних компонентів. Компоненти недостатнього розміру можуть привести до неправильної роботи системи опалювання при піковому навантаженні. Неправильний підбір компонентів (зшитий поліетилен з натяжною гільзою Pex – a, Pex – c, Pex – b труби 16мм, 20мм, 25мм, 32мм, коліна, трійники, муфти, гільзи ЛАТУНЬ, PPSU) може привести до короткого циклу роботи котлів або циркуляційного насоса.

У таких випадках компоненти можуть вийти з ладу, якщо їх розмір не відповідає вимогам.

Температура в приміщенні та в будівлі

На етапі планування проектувальник повинен враховувати тепловий комфорт жителів. Обов’язково проконсультуйтеся з власником будівлі відносно бажаного заданого значення цільової температури. Термічний комфорт для людини в кімнаті визначається активністю людини, одягом, який носить людина, температурою довкілля, швидкістю повітря, вологістю і температурою поверхні в приміщенні (наприклад: стіни, підлоги, стелі і меблів). Системи променевого опалювання створюють теплі поверхні, предмети і повітря в нижніх частинах приміщення, що дозволяє понизити температуру термостатів на 1-2 ° C в порівнянні із звичайними системами повітряного опалювання без збитку для теплового рівня комфорту.

УВАГА: Підвищена температура в системі ХітПекс (Тепла підлога Heat – PEX) може привести до перегрівання і ушкодженню підлоги, стін, а також стельових конструкцій або покриття, що приводить до знебарвлення, деформації або розтріскування. Переконайтеся, що ваші обробні матеріали максимально відповідають допустимим температурам, визначеним виробником цих матеріалів.

Зонування будівлі.

При променевому опалюванні теплове зонування досягається за рахунок управління потоком води через окремі трубопровідні контури або колектори. У зоні може бути тільки один контур променевого тепла або може мати декілька ланцюгів, працюючих разом.

Використання у будівництві

При зонуванні системи променевого опалювання враховується використання будівлі на додаток до необхідної температури довкілля.

Житлове будівництво: жителі зазвичай використовують різні кімнати, наприклад спальні і кухні, в різний час дня. Кімнати, які використовуються разом, мають бути зоновані разом. Кімнати, які не використовуються впродовж тривалого часу, наприклад, в офіційних обідніх зонах, слід зонувати окремо, щоб термостати можна було встановити на мінімальне значення і понизити експлуатаційні витрати.

Ізоляція при використанні теплих підлог Heat – Pex

Системи ізоляції дуже важливі для досягнення запроектованого. Втрати тепла вниз і по краю від випромінюючих панелей можуть бути значними (до 50%), а при правильному методі утеплення тепловтрати мінімальні. З рекомендованою ізоляцією теплові втрати можуть складати усього 10% від загального тепла. Ізоляція за випромінюючими панелями критично важлива для прямого потоку тепла в правильному напрямі, щоб поліпшити час відгуку і максимізувати енергоефективність. Між поверхами ізоляція допомагає поліпшити продуктивність системи і контроль температури в приміщенні. Багато видів ізоляції може використовуватися залежно від сфери застосування і місцевих норм.

Покриття підлоги при облаштуванні HEAT – PEX (зшитий поліетилен з натяжною гільзою) (купити можна м.Київ, Святошинська 23)

Вироби для підлоги, використовувані з системами променевого опалювання, повинні мати високі значення теплопередачі для досягнення найкращої передачі тепла від труб до приміщення. Покриття для підлоги мають також бути як можна тоншими і щільнішими, і витримувати теплову потужність випромінюючої панелі. Кожне підлогове покриття має свої обмеження по температурі. Дерев’яні підлоги найбільш чутливі до теплопередачі випромінюючих панелей.

Спільний пристрій і конструкція

Інженер-будівельник або проектувальник визначає розташування стиків в спільний план.

Стики потрібні:

На краю теплової маси для забезпечення теплового руху маси;

Уздовж структурних деформаційних швів у будівлі;

У дверних отворах;

З L- образними відсіками для теплової маси;

З довжиною сторони більше 8 м;

Причини ушкодження теплих підлог при використанні Системи опалювання настінного та підлоги HEAT – PEX (м.Київ, Святошинська 23)

Прокладення труб і фітингів опалювання Хит-Пекс, а так само стиків теплових мас має бути погоджено з дизайнером і архітектором. Трубопроводи мають бути сплановані і встановлені так, щоб вони не перетинали деформаційні шви. Деформаційні шви повинні перетинати тільки сполучний трубопровід (що підводить і зворотний контури).

Вплив з’єднань на обробку підлоги

Щоб уникнути розтріскування, у кожного типу обробки підлоги свої вимоги до швів. Для твердих покриттів (наприклад, керамічної плитки) шви повинні доходити до верхньої поверхні обробки підлоги. Цей захід також рекомендується для м’яких підлогових покриттів (наприклад: килимів і вінілової плитки).

Джерело тепла

Системи променевого опалювання HEAT – PEX (зшитий поліетилен з натяжною гільзою) надають проектантові значну свободу, при вказівці джерела тепла, що поставляє теплоносій. Правильно спроектована випромінююча система використовуватиме набагато нижчий рівень температури води в порівнянні з іншими рідинними випромінювачами тепла. У зв’язку з цим променеве опалювання можна вважати системою опалювання “тепла вода”, а не система опалювання “гаряча вода”.

Джерело тепла розроблене з урахуванням тепловтрат будівлі, або опалюваної площі, плюс інші теплові навантаження, такі як втрати на землю і потреби в гарячій воді, басейнах, снігу і танення льоду або інші випромінювачі тепла. Джерела тепла повинно бути досить для забезпечення загальної кількості тепла, необхідного для усіх навантажень в розрахункових умовах.

Розробник може вибрати джерело тепла на основі доступних видів палива (наприклад: газ, нафта і електрика), вартість доступних видів палива, ефективність роботи, варіанти управління, фізичний простір, відведене для нагріву джерело, потенційні вимоги до вентиляції, правила і досвід.

Залежно від необхідної температури води для випромінюючої системи Heat – Pex (труб і фітингів), декілька типів джерел тепла можуть бути оптимальним рішенням.

Проектувальник також повинен враховувати температурні межі конструкції підлог, стін або стелі у зборі і самої труби, і переконатися, що джерело тепла і / або температура води в системі опалювання не забезпечуватиме надмірну температуру рідини.