Настінне опалення / охолодження і тепловий насос

Сонячні колектори, теплові насоси, конденсаційні котли, система «розумний дім» … Все більше в Україні готових проектів з енергозберігаючими системами опалення.

Однією з найпопулярніших в Європі є система обігріву / охолодження приміщень стінами. І не тільки опалення, але і комфортного охолодження. Гаряча або холодна вода подається в труби, закріплені на стінах. Труби повинні бути міцні, довговічні, тонкі і гнучкі. Саме такі труби виробляються на одному з європейських заводів концерну «Паплайф». Це труби з ПЕ-РТ, діаметром всього 10мм, саме тонка труба заощадить простір і штукатурні суміші.

Чому «Пайплайф»? Концерн Пайплайф входить в трійку найбільших і найстаріших в Європі виробників полімерних труб. Якість продукції преміум класу підтверджено десятиліттями і численними європейськими сертифікатами. У систему «теплих / холодних стін» входить не тільки труба, але і спеціально розроблені прес-фітинги і кріплення.

Система теплих / холодних стін чудово працює на енергії теплового насоса. Всі процеси контролюються автоматично.

Одним з останніх проектів із застосуванням технології «теплі / холодні стіни» і теплового насоса став двоповерховий особняк в котеджному селищі «Сосновий берег», Одеська область.

Для опалення цього будинку обрані, як основне джерело тепла, теплі стіни і тепла підлога. А в режимі охолодження, замість кондиціонерів, всі кімнати будуть охолоджуватися холодними стінами.