Презентація системи HEATPEX Evolution (ХІТ ПЕКС Еволюшн)!

23-го листопада 2018 о 14:00 состояласть презентація системи ХІТ ПЕКС Еволюшн!

Гостем був провідний європейський інженер Хосе Мануель (Іспанія). Це був незабутній іспанська вечір з живим виконанням фламенко в супроводі гітари і дегустацією іспанських вин!

На презентації була розглянута трубопровідна система Heat-PEX і її особливості:

Heat-PEX є сучасною системою, що створена для забезпечення водопостачання та опалення приміщень різного призначення. У неї входять два види трубопроводів, супутні інструменти та деталі, фітинги, а також труба, призначена для установки поверхневого опалення. Труби, що використовуються в системі Heat-PEX, відповідають всім державним стандартам, що висуваються до виробів даного типу (PE-Xa, PE-Xc). Максимальні показники, які прийнятні для надійного функціонування цих трубопроводів: постійна температура – 70%, постійний тиск – 10 бар. У системах опалення допускаються скачки температури до 95%.

Був детально розібраний процес виготовлення труб PE-Xa і PE-Xc:

Для виготовлення труби Heat-PEX використовується два види поліетилену. Для PE-Xc застосовується поліетилен із середнім або високим показником щільності, для варіації PE-Xa береться поліетилен, що володіє тільки високою щільністю. Матеріал структурується на перших етапах формування труби. Цей метод дозволяє створити рівномірну товщину стінок, які б параметри вони не мали (товстостінні види труб). За рахунок того, що частинки поліетилену з’єднуються в спеціальну структуру тривимірного типу, готовий виріб отримує підвищену стійкість до тиску, розтріскування, а також термічних навантажень.

Зшивання труб здійснюється сучасним способом, який передбачає направлення на потрібну ділянку пучка електронів. Ця процедура знищує атоми водню, що призводить до створення міцних вуглецевих зв’язків. В системі Heat-PEX фітинги приєднуються до труби за допомогою аксеальной запрессовки, що не вимагає використання сторонніх ущільнювачів. Також, цей метод не відбивається на початковому діаметрі труби і є одним з найнадійніших на даний момент.

Гості могли переконатися в надійності систем Heat-PEX:

Проект «Хіт-ПЕКС Україна» розроблявся з урахуванням агресивних впливів на трубопроводи, тому для виготовлення всіх деталей використовувалися висококласні матеріали. Вони відрізняються міцністю, стійкістю до зносу, а також корозійних пошкоджень. Це дозволяє застосовувати такі системи для водопостачання, не побоюючись за людське здоров’я. Вироби, що входять в комплектацію систем Heat-PEX, мають відповідним сертифікатом, що підтверджує безпеку їх експлуатації в відведених напрямках. Перед запуском у продаж, продукція Heat-PEX (труби, фітинги і т. Д) пройшла певну санітарно-епідеміологічну експертизу, щоб споживачі були повністю впевнені в нешкідливості їх використання.

Основні переваги систем Heat-PEX:

Головними особливостями продукції Heat-PEX (відгуки про яку можна прочитати на сайті магазина «Pribaltika Plus») стали наступні характеристики:

нешкідливий матеріал виготовлення, міцність швів;
зносостійкість кожної деталі в системі;
витривалість до перепадів температур;
високий рівень гнучкості труб обох типів;
відсутність розтріскування від високого тиску і температур;
припинення потрапляння повітря в труби за допомогою додаткових шарів алюмінію (PE-Xc) і етіленвінілового спирту EVOH (PE-Xa);

латунні фітинги дозволяють використовувати системи для водопостачання, не побоюючись за здоров’я;
на обидва види труб підходить одна і та ж насувна гільза, а також однакові фітинги;
протягом тривалої експлуатації всередині труб не з’являється осад, що уповільнює струм води;
відсутність сторонніх ущільнювачів і надійне з’єднання з насувної гільзою;
систему можна активувати відразу ж після монтажу.

Де придбати систему Heat-PEX?

Функціональні і економні системи Heat-PEX, купити можна в магазині «Pribaltika Plus». Зручні онлайн-каталоги з докладною інформацією та фотографіями товару допоможуть ознайомитися з усіма складовими системи водопроводів, вибрати додаткові деталі і інструменти для монтажу. Підібравши оптимальний варіант труб (водопостачання, опалення), клієнт може оформити замовлення в онлайн-режимі. Компанія пропонує оперативну адресну доставку систем Heat-PEX (Київ та Україна). У каталогах потенційний замовник знайде багато варіантів труб, дренажні блоки і подібні товари.