Теплі / холодні стіни для приватного будівництва

Теплі / холодні стіни для приватного будівництва. Теплі і холодні стіни на сьогоднішній день активно використовується для приватного будівництва, спортивних споруд (басейнів, спортзалів, саун), медичний установ і в інших сферах.

За радянських часів це називалося панельне опалення, і використовувалося в основному в медицині. Прийшла ця система до нас з Європи, де вже в 70 роки провідні будівельні компанії і виробники полімерних труб стали використовувати нові технології.

Система і технологія укладання теплих стін нагадує теплі підлоги. Укладання можна робити равликом, змійкою, подвійний змійкою і ін. Діаметр труби 10 мм спеціально зроблений з метою зменшення штукатурного шару. При цьому зовнішня стіна на яку встановлюються теплі стіни повинна бути утеплена. Довжина контуру може бути не більше 40 метрів для кращої циркуляції. Можливе підключення кожного окремого контуру до колектора, а можливо використання транзитного водопроводу діаметром 16 мм і 20 мм.

Для використання влітку системи в режимі холодна стіна: підключаються або холодильні установки, або чиллери, або вже стали популярними теплові насоси. Теплоносій нагрівається або охолоджується залежно від завдання.