Труби для каналізації ПВХ (м.Київ, Україна)

Наша компанія пропонує своїм клієнтам каналізаційні труби ПВХ двох виробників – PipeLife і TehnoWorld. Обидва виробники мають солідний досвід у виробництві каналізаційних і дренажних труб. Європейське виробниче обладнання та сировину, власні лабораторії, Сертифікати Європейського та світового рівня.

На сьогоднішній день ПВХ  мають безсумнівно лідируючі позиції на ринку каналізаційних труб у порівнянні з залізобетонними, чавунними трубами. Хто може створити дійсно гідну конкуренцію їм, так це Гофровані двошарові каналізаційні труби які ми так само маємо в своєму предложеніі.

Каналізація  ПВХ розрізняються по діаметру, товщиною стінки й довжині відрізків. Ця відмінність характеризує всіх виробників труб, не тільки PipeLife і TehnoWorld. І так по діаметру труби бувають: 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм, 400мм, 500мм і 600мм.

З одного боку гладкий кінець, з іншого приварений розтруб. За товщиною стінки труби діляться на три основних види, так звані: sn2, sn4, sn8 (так само зустрічаються посилені – sn10, sn12, sn16). Виходячи з довжини відрізків труби для каналізації діляться: 0,5 метра, 1 метр, 2 метра, 3 метра, 4 метра і 6 метрів. Так де для монтажу необхідної системи передбачені велика кількість фасонних частин. Трійники, муфти, коліна, редукції і ревізії ПВХ.

Каналізація з ПВХ (ТД Прибалтика, Київ) добре зарекомендувала себе як в приватному, так і в державному секторі.
Одношарові труби з ПВХ з литою вставною муфтою доступні в класах жорсткості SN2, SN4 і SN8 і з розмірами DN / OD від 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 315мм, 400мм і 500мм.

Практичний колір: оранжево-коричневу систему труб з ПВХ можна комбінувати з усіма іншими пластиковими трубами того ж зовнішнього діаметра (DN / OD), не в останню чергу завдяки великому асортименту фітингів, які оснащені формованим патрубком і манжетним ущільненням.

Дотримуйтеся найвищих стандартів якості при будівництві каналізаційних мереж: каналізаційні труби з ПВХ (доступні ціни) проходять випробування відповідно до Європейських стандартів. Завдяки підвищеній ударопрочности вони також підходять для прокладки при температурах нижче -10 ° C.
Каналізаційна система ПВХ (м.Київ, Святошинська 23)

Галузь застосування:
Для каналізаційних труб поза будівлями.
Для каналізаційних труб всередині і під будівлями;
Матеріал Полівінілхлорид (ПВХ);
Без пластифікаторів і без наповнювачів;
Довжина 0,5 м, 1м, 1,5м, 2м, 3м, 4м і 6 м, в залежності від виконання;
Колір оранжево-коричневий;
Тип з’єднання розтрубний;
Розміри (діаметри) DN / OD від 110 мм до 500 мм;
Класи жорсткості SN4, SN4 і SN8;

Розтрубне з’єднання каналізаційних труб ПВХ (купити можна в г. Киев):
Каналізаційні труби і фітинги ПВХ з’єднуються за допомогою з’єднань (муфти, коліна, тройеікі і ін.). Увага: нанесіть необхідну мастило на гладкий кінець, а не на кільце ущільнювача! Присутній небезпека виштовхування кільця ущільнювача.

Якщо ви хочете підключити систему каналізаційних труб з ПВХ до колодязя, використовуйте стрижневу трубу каналізаційного колодязя, через IN SITU. Покривши гладкий кінець мастилом, можна проштовхнути каналізаційну трубу в канал, злегка повернувши її.
Якщо ви хочете пропустити через стіну каналізаційні труби з ПВХ, скористайтеся прохідний системою IN SITU. Вона захищена від тиску води. Не використовуйте монтажну піну, оскільки вона не є постійно водонепроникною.

Каналізаційні труби і системи каналізаційних труб Святошинська 23 (г. Киев) ідеально підходять для всіх областей застосування, які не допускають компромісів з точки зору безпеки, якості та комфорту. Завдяки високій кільцевої жорсткості, високою поздовжньої жорсткості і формованого розтруба ПВХ забезпечує високу стабільність, високу безпеку і дуже хороші можливості складання з простими установочними властивостями.

Повна система трубопроводів ідеальна для використання в наступних областях: каналізація стічних вод, каналізація дощової води, будівництво транспортних шляхів, з’єднувальні труби будинків і дренаж в цілому. Завдяки чіткому колірному поділу – труби для стічних вод оранжевого кольору і труби HT – сірого кольору, їх можна легко розрізнити навіть через десятиліття під час капітального ремонту. Стандартна вставна гумка дозволяє легко і недорого укладати.

Прибалтика ТД (м.Київ, Святошинська 23) спеціалізується на поставках комплектуючих для об’єктів, ми будемо раді проконсультувати вас по монтажу та асортименту. Для покупців з подібною потребою в цих товарах, наша команда завжди готова надати консультацію і пропозиція.

У нашій компанії (м.Київ) ви можете купити за доступною ціною дренажні труби 50мм, 80мм, 100мм, 110мм, 160мм, 200мм, 250мм, 300мм і 315мм, в містах Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця , Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Кам’янське, Кропивницький, Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Луцьк, Краматорськ, Бахмут, Мелітополь, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Бердянськ, Ужгород, Павлоград , Лисичанськ, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Горішні Плавні. Здійснюємо доставку по всій Україні.