“AQUA UKRAINE 2016” з 8 по 10 листопада 2016

Компанія “PipeLife”  та  Компанія “HEATPEX” (перший Український виробник труб PEX-A) на МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ “AQUA UKRAINE-2016” з 8 по 10 листопада 2016.

У сучасних міських умовах дощова вода збирається і стікає з щільних і водонепроникних поверхонь (даху, вулиці, паркінги) безпосередньо в зливову каналізацію.

Транспортування дощової води до очисних споруд тягне за собою додаткове навантаження на мережі, зниження ефективності та підвищення вартості очищення.

Злив дощової води в каналізацію призводить до необхідності монтажу труб більшого діаметру, а значить до значного збільшення фінансових витрат.
Вважається, що близько 80% дощової води потрапляє в міську каналізаційну систему. Дану ситуацію з водовідведенням можна ефективно вирішити шляхом будівництва сховищ зі збору та розподілу дощової води. Правильне використання і управління дощовими водами в місцях їх виникнення може також знизити ризик виникнення затоплення.

Тому компанією Pipelife була розроблена спеціальна система STORMBOX, призначена для збору, складування та інфільтрації дощової води в землю. Дощова вода збирається з будь-яких поверхонь на територіях, де існує проблема швидкого водовідведення, а так само немає можливості підключення до колектора або відведення води будь-яким іншим методом:
даху, паркінги, вулиці і дороги, зони відпочинку, спор-
тивні споруди, сільське господарство, об’єкти міської
інфраструктури і т.д.

img_1733 img_1722img_1755 img_1768 img_1775